فروش سایت ویلا رامسر 64098489

1.دارای رتبه بالا درگوگل با سئو حرفه ای

ما با  انجام سئوی حرفه ای که در طی یک سال گذشته بر روی وبسایت ویلا رامسر انجام داده‌ایم، توانستیم  آن را در کلمات متعددی چون خرید و فروش، رهن و اجاره ویلا، آپارتمان و زمین در تمامی شهر های مهم رامسر، سادات شهر، چابکسر، جواهرده، کتالم، اوشیان، شیرود  به رتبه‌های عالی در گوگل برسانیم. به طور مثال تنها با جستوجو خرید ویلا در رامسر ، خرید آپارتمان در رامسر، خرید زمین در رامسر  یا شهر و روستاهای ذکر شده نیز می‌توانید رتبه بالای این وبسایت را مشاهده کنید. بطوریکه شما با خرید سایت املاک در شهر رامسر می توانید با خیال راحت فعالیت حرفه‌ای خود را بدون هیچ معطلی آغاز کنید. بدون اینکه این ریسک را بپذیریدکه یک سایت را از ابتدا طراحی پول و زمان خود را  با وبمسترهای کار نابلد نیز صرف نمایید و سرآخر هم به نتیجه دلخواه نرسید.

2.سرعت بارگذاری بالای وبسایت ویلا رامسر

همانطور که می دانید سرعت بارگذاری بالا از ویژگی های بارزی است که با خرید سایت املاک در شهر رامسر بدست می آورید که کمتر کسی توانسته به این امر مهم نیز دست پیدا نماید. کارشناسان مجرب ما  با رعایت استاندارد ها و  اصول کدنویسی همچنین استفاده از منابع سرور اختصاصی در طراحی وبسایت ویلا رامسر توانسته‌اند به بالاترین سرعت در لود نیز دست پیدا کنند. همانطورکه مشاهده می کنید شما می توانید در کمترین زمان ممکن  وارد سایت شوید و ویدیو ها و تصاویر را با بالاترین کیفیت نیز تماشا نمایید.

خرید سایت املاک در شهر رامسر 965496859685685

2.انتقال کامل مالکیت به شخص

طی سند و قرار دادی که بین شما و شرکت پرگاس انفورماتیک پارس آریا بسته می شود تمام حقوق مادی و معنوی انتقال و حتی آدرس سایت ویلا رامسر به نام شما نیز تغییر خواهد یافت و شما هر زمان و هر لحظه که هر اقدامی نسبت به سایت بخواهید انجام می گردد. این سند بدون هیچ ابهامی، کاملا قانونی و رسمی در دفاتر قانونی نیز ثبت خواهد شد.

3.خدمات رایگان تا 6 ماه

پس از انتقال مالکیت سایت ویلا رامسر به نام شما فعالیت های چون سئو و همچنین پشتیبانی به مدت 6 ماه توسط تیم کارشناسان شرکت پرگاس انفورماتیک رایگان صورت خواهد گرفت که در این 6 ماه بازدید و رتبه وبسایت شما نیز به تبع بیشتر خواهد شد. پس از طی این مدت کارشناسان ما با در اختیار گذاشتن ویدیوی آموزشی نیز شما را در نگهداری و ادامه فعالیت های مختص به سایت نیز راهنمایی می‌کنند.

خرید سایت املاک در شهر رامسر 958594859685685

دارای طراحی ریسپانسیو

از آنجا که بیشترین درصد مخاطبان از موبایل برای مشاهده سایت های خود استفاده می کنند، طراحی ریسپانسیو سایت ویلا رامسرسبب شده تا در تمامی نسخه های موبایل، تبلت و کامپیوتر به راحتی  و بدون کوچکترین مشکل در نمایش المان ها بارگذاری شود.

امنیت بالای وبسایت ویلا رامسر

از دغدغه های سایت املاک با داشتن رقبای بسیار زیاد داشتن امنیت و عدم نفوذ مخربین به سایت است که متاسفانه برخی از وبسایت‌های موجود بعد از به اتمام رسیدن طراحی نادیده گرفته می شود. اما وبسایت ویلا رامسر به دلیل رعایت اصول پیشرفته امنیتی، استفاده از هاست امن و پشتیبانی رایگان و بسیاری از موارد دیگر از کوچکترین خلل در سایت نیز جلوگیری کرده و در آخرهم با تهیه نسخه پشتیبان از سایت، این اطمینان را به شما داده تا در صورت بروز گونه مشکل نیز  بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن نیز اقدام به رفع آن نمایید.

خرید سایت املاک در شهر رامسر 4859498594654978

دارای طراحی اختصاصی و براساس استانداردهای گوگل

طراحی اختصاصی وب سایت ویلا رامسر دارای ظاهری جذاب و منحصر به فرد بوده که موجب می شود کاربران ساعت ها در وب سایت شما مشغول به گشت و گذار شوند. شما می توانید با استفاده از این وب سایت هر نوع ملک و املاک را در گروه بندی های مستقل ارائه دهید تا به صورت کاملا شفاف کاربران را راهنمایی نمایید تا به راحتی کاربران املاک مورد نیاز خود را پیدا نمایند.

این شرایط برای شما مهیا شده که به سادگی املاک خود را همچون ویترینی ۲۴ ساعته به نمایش بگذارید و تمامی جزئیات املاک خود را در معرض نمایش گذاشته و حتی می توانید عکس های املاک خود را بارگذاری کرده تا مشتری با تماشای تصاویر تصور دقیق تری از ملک و البته مشتری بیشتری جذب نمایند.

از طرفی کارشناسان ما در طراحی گرافیکی ویلا رامسر سلیقه شما را در نظر داشته‌اند؛ به همین بابت این وبسایت دارای امکانات بسیار از جمله تغییر رنگ و بخش های مختلف سایت می‌باشد و شما می توانید مطابق سلیقه خود آن را تغییر دهید.

خرید سایت املاک در شهر رامسر 49541841878941

در آخر

وبسایت ویلا رامسر دارای ویژگی و خدمات بیشماری بوده که ما سعی کردیم ویژگی های آن را در چند مورد خلاصه نماییم. اگر تصمیم داریدکه از رقبای خود تنها در چند دقیقه پیشی بگیرید و رتبه اول گوگل باشید، فقط کافیست برای کسب اطلاعات و مشاوره بیشتر با کارشناسان ما با شماره درج شده نیز تماس حاصل فرمایید.