جواهرده 68468668746846869

“برای آرامش و راحتی چشمانتان به جای خواندن به پادکست بالا گوش فرادهید”

____________________________________________________________________________________________________

روستا جواهرده روستایی دل انگیز در شمال! همه افراد در حال کار و تلاش هستند تا بتوانند آسایش و رفاه را برای آینده خود و فرزندانشان بدست آورند و به اهدافی که در نظر دارند برسند، از این سو به سمت سرمایه گذاری که یک ابزار برای به دست آوردن آرامش می باشد می روند. همانگونه که می دانید سرمایه گذاری در حوزه های مختفلی انجام می گیرد که می توان از میان آنها به سرمایه گذاری در حسابهای بانکی، سرمایه گذاری در املاک، سرمایه گذاری در بورس و… اشاره نمود.

برای یک سرمایه گذاری خوب ابتدا باید در مورد بهترین بازار و زمان سرمایه گذاری اطلاعات لازم را با تحقیق و پرس و جو از افراد خبره در این زمینه بدست آورید تا بتوانید در برابر تورم های افسار گسیخته، از ارزش پول و دارایی خود محافظت کنید. از بهترین نوع سرمایه گذاری که از گذشته تاکنون رتبه ی اول را از نظر سوددهی و کم ضرر بودن به خود اختصاص داده است سرمایه گذاری در املاک می باشد، این بازار همیشه ثابت کرده است رویه ی صعودی داشته و ضرر و زیانی را برای صاحبان املاک در پی نداشته است.

جواهرده 584153132

جاذبه های گردشگری

  • “سرخ تله” (بخش شرقی قله سماموس کوچک و مرتفع ترین قله)، “واژک” (وژک یا وجک)، “سه براره رژه” (رجه)، “سیاکند”.
  • آبشارها و چشمه های روستا شامل: “آبشار کوهستانی “، “چشمه های سلیمان” و کوه کنین،” می شود.
  • “مسجد آدینه”، “مقبره شاه یحیی کیایی”، “گورهای تاریخی گبری”، “پارک جنگلی “، آبشارهای فصلی و دائمی مانند: آبشار صفارود”، “دریاچه قو”.

تمام این زیبایی ها به همراه چشم اندازهای سرسبز و غرق در مه، دست به دست هم داده اند تا روستا برای خرید ویلا، آپارتمان، زمین بهترین گزینه باشد.

جواهرده 519764202

 

جواهرده 84565151

رهن و اجاره ویلا، آپارتمان در جواهرده

هنگامی که قصد رهن و اجاره ویلا و آپارتمان را دارید باید به 5 نکته طلایی توجه کنید که عبارت هستند از:

  • شناخت بازار برای کسب درآمد از اجاره خانه
  • شناخت ملک مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد از اجاره خانه
  • انتخاب مشاور املاک معتبر
  • شناخت کافی از مستأجر
  • تعریف سیستم و فرآیند کسب درآمد از اجاره خانه

از مزایای رهن ویلا و آپارتمان در جواهرده می توان به دریافت یکجای مبلغ زیاد پول و عدم وجود اجاره ماهیانه (منتظر نماندن برای دریافت اجاره) اشاره نمود. زمانی که ویلا و آپارتمان خود را در اختیار مستأجر قرار می دهید اگر به صورت رهن باشد می توانید با پولی که در اختیارتان قرار داده می شود به یک سرمایه گذاری دیگر فکر کنید و اگر به صورت اجاره بها باشد می توانید به یک منبع درآمدی دیگر برسید که ماهانه به طور قطعی بر حساب شما افزوده می شود.

قیمت رهن و اجاره ویلا و آپارتمان در جواهرده بسته به منطقه ای که در آن قرار دارد و بسته به دارا بودن امکانات رفاهی (استخر، جکوزی، داشتن سرایدار، مبله بودن و… متفاوت می باشد)

جواهرده 741531352

خرید ویلا در جواهرده نفع بیشتری دارد یا خرید زمین؟

خرید ویلا یا زمین دو چالش مهم هستند که سرمایه گذاران به هنگام خرید ملک به آن توجه می کنند، پس باید تمام جوانب را بسنجید تا بتوانید با بهترین تصمیم، مطمئن ترین سرمایه گذاری را انجام دهید.

سودآوری در سرمایه گذاری، به جزئیات مختلف و عوامل تأثیرگذار در خرید و فروش ویلا و زمین در جواهرده بستگی دارد. اینکه کدام یک سود بیشتری را می توانند در آینده برایتان رقم بزنند را نمی شود به طور قطعی اعلام کرد چرا که گاهی در یک منطقه مناسب و با قیمت مناسب به خرید زمین در جواهرده اقدام می کنید و به ساخت و ساز آن می پردازید و در نهایت با فروش آن می توانید سود بالایی را کسب نمایید و گاهی یک ویلا با قیمت بسیار مناسب و امکانات رفاهی بالا خریداری می کنید  که در مدت کوتاه می توانید آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانید و به سودآوری بالایی برسید.

به طور کلی باید گفت که با توجه به نیازتان به خرید ویلا یا زمین اقدام کنید، به عنوان مثال: اگر دوست دارید ویلا با سلیقه دلخواه خودتان بسازید، زمین گزینه ای مناسبی برای خرید می باشد، اما اگر بودجه محدود دارید و باید در زمان کوتاه مکانی برای زندگی انتخاب نمایید خرید ویلا به عنوان گزینه اول پیش روی شما قرار خواهد گرفت. به هر حال با کمک مشاورین املاک معتبر و بنگاه های معملاتی می توانید بهترین منطقه و بهترین مکان را برای خرید ویلا در جواهرده انتخاب کنید چرا که اگر زمین مطلوب نباشد و یا در منطقه ای ممنوعه خریدداری شود نمی تواند به سوددهی بالایی برسد و مطلقأ یک سرمایه گذاری نامناسب محسوب می شود.